Warning: Undefined array key "src" in /data01/virt103334/domeenid/www.komando.ee/htdocs/wp-content/themes/nwy-theme/functions/_scripts.php on line 65

Warning: Undefined array key "dependency" in /data01/virt103334/domeenid/www.komando.ee/htdocs/wp-content/themes/nwy-theme/functions/_scripts.php on line 66

Warning: Undefined array key "dev" in /data01/virt103334/domeenid/www.komando.ee/htdocs/wp-content/themes/nwy-theme/functions/_scripts.php on line 68

Warning: Undefined array key "dev" in /data01/virt103334/domeenid/www.komando.ee/htdocs/wp-content/themes/nwy-theme/functions/_scripts.php on line 68
Kasutus- ja privaatsustingimused - Päästeliidu Virtuaalkomando

Kasutus- ja privaatsustingimused

Kasutustingimused

Ole oma kogukonna kangelane!

Sisesta toetuse summa – Kirjuta lahtrisse summa, millega soovid toetada või vali endale sobiva suurusega summa 10, 15 või 20€.
Täida kontaktandmete väljad – Isikukoodi küsime selleks, et saaksid annetuselt tulumaksu tagasi küsida. Päästeliit kuulub tulumaksusoodustusega sihtasutuste ja mittetulundusühingute nimekirja.
Soorita makse – Vali makseviis. Toetada on võimalik Swedbanki, SEB, LHV, Citadele ja Cooppangalingi kaudu. Krediitkaardi makse puhul saab maksta Visa ja Mastercardiga.

Eesmärk on koguda Päästeliidu virtuaalkomando tegevuste toetamiseks. Annetustega toetame järgmisi tegevusi:

  • Elanikkonnakaitse alased õppused ja koolitused (nii virtuaalsed kui füüsilised)
  • Kogukondade kaitsjate võrgustiku väljatöötamine
  • Komando liikmetele ürituste korraldamiseks

Enne makse sooritamist tutvu juhendiga. Tegemist on annetusega. Annetusele ei laiene 14-päevane taganemisõigus. 

Toetada saab ööpäevaringselt. Makse tegemiseks vali sobiv summa eurodes (€). Makse tegemiseks küsime andmeid, mis on vajalikud makse sooritamiseks. Makse tegemiseks vali makseviis ja vajuta nuppu „Toeta“. Makse saab teha pangalingi kaudu või krediitkaardimaksena.

Makseviisid

  • Toetuse tegemise kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist, mis ootab tasumise kinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul alates toetuse tegemisest, võta palun ühendust info@paasteliit.ee. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.
  • Maksmine internetipangas käib koostöös Swedpangaga, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta interneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest sulle sobiva pangalingi kaudu.

Kontaktandmed
PÄÄSTELIIT
reg. 80302703
Sirge tn 2, Tallinn 10618, Eesti
Klienditugi info@paasteliit.ee
Telefon +372 527 4112

Privaatsustingumused

Privaatsustingimused reguleerivad käesoleval leheküljel (https://komando.ee) toetuse tegija andmete haldamist. Andmete töötleja on Päästeliit (reg nr. 80302703, aadess: Eesti, Harju maakond, Tallinn, Sirge tn 2, 10618). Andmeid töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega.

Töötleja tagab, et tema serverid kus isikuandmeid hoitakse ja andmevahetusprotokollid on turvalised ja kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seadusega.

Töödeldavad isikuandmed on nimi, e-posti aadress, telefoninumber, isikukood (juhul, kui soovite tulumaksu tagasi saada), liikme lisaandmed (tegevustes osalemiseks) ja makse teostamiseks vajalikud muud andmed.

Isikuandmeid töödeldakse toetuse (s.o. makse) tegemiseks, tegevustes osalemise oskuste ja huvi määramiseks ja maksuametile esitatava toetajate deklaratsiooni täitmisel. Töötleja hoiab toetaja isikuandmeid saladuses ja järgib isikuandmete kaitse seadusest tulenevaid nõudeid.

Töötleja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele rohkem, kui see on vajalik tegevustes osalemiseks, makse teostamiseks, toetaja nime ja pildi avaldamiseks veebilehel (toetaja loal) või toetajate deklaratsiooni täitmiseks.

Andmeside toetaja ja maksekeskuse vahel makse sooritamiseks on krüpteeritud, mis tagab toetaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Töötlejal puudub ligipääs toetaja konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

Kontaktandmed
PÄÄSTELIIT
reg. 80302703
Sirge tn 2, Tallinn 10618, Eesti
Klienditugi info@paasteliit.ee
Telefon +372 527 4112

Päästeliit

Registri number: 80302703
Sirge 2, 10618 Tallinn, Eesti
info@paasteliit.ee
+372 527 4112